עבודות עפר ופיתוח

משלב התשתיות ועד המחמאות

מתגוררים בדירה מטופחת אבל חצר הבניין זקוקה לשדרוג משמעותי?

יעדים גבוהים מעמידה לרשותכם שירותי פיתוח ועבודות עפר שיהפכו את הגינה שלכם למקום יפהפה שנעים לשהות ולבלות בו ולא פחות חשוב: יעניקו לבניין שלכם מראה ירוק ומטופח שיעלה את ערך הנכס שלכם.

יעדים גבוהים – מחצר בניין, לגינה עוצרת נשימה

במסגרת עבודות העפר והפיתוח, יעדים גבוהים תכין תוכנית עבודה מפורטת המותאמת לחידוש ושדרוג הגינה. לאחר אישורכם, צוות עבודות העפר והפיתוח של יעדים גבוהים יחדש על פי צורך את תשתיות הצנרת והביוב, החשמל והתקשורת הטמונות בגינה, יפנה את הפסולת ויכין את השטח להקמתה של גינה שיתופית עוצרת נשימה שתשרת את כל דיירי הבניין ותספק לילדיכם סביבת משחקים ירוקה, נעימה ומוגנת.

גינה ירוקה ויפהפייה בהתאמה אישית

תוכנית הגינה תותאם לצרכים, להעדפות ולחלומות שלכם והיא תכלול מסלעות, טרסות, שבילי הליכה עם אבני מדרך, בריכות נוי, אבנים משתלבות, דקים ועוד. כמו כן תוכלו לשלב בגינת הבניין שלכם פרגולות להצללה, פינות חמד עם ספסלי ישיבה, גדרות, שערים מעוצבים, מתקני משחק ואתגר לילדים וכדומה. עם בחירת פריטי עיצוב הנוף, יעדים גבוהים תתקדם לשלב הבא: שלב הגינון.

מציבים יעדים גבוהים גם בגינון

שלב הגינון יחל בהכנת הקרקע לשתילה ופיזור קומפוסט. לאחר מכן צוות הגינון של יעדים גבוהים יפרוס את קווי ההשקיה, יתקין את מערכת ההשקיה וישתול את הצמחייה ומרבדי הדשא בהתאם לתוכניות שאושרו על ידכם. לסיום, צוות הגינון יניח את חיפוי הקרקע ויתקין תאורת גינה, שתוסיף לחצר הבניין שלכם אווירה קסומה ויוקרתית.

התקנת צובר גז באדמה

מעוניינים בגינת עוצרת נשימה בחצר הבניין שלכם?
התקשרו עוד היום ליעדים גבוהים לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

0/5 (0 Reviews)
WhatsApp chat