ניקוי חלונות ושיש

אומרים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. גם בחברת ‘יעדים גבוהים’ מאמינים באמרה זו ולכן מספקים שירותים שכל מטרתם לדאוג לפרטים הללו, ביניהם שירות ניקוי חלונות ושיש המתבצעים הן בעבור לקוחות מהמגזר העסקי והן בעבור לקוחות פרטיים.
ניקוי השיש מתבצע לרוב בעבור מבנים חדשים, טרם מסירת המבנה אל הקבלן, או תוך כדי תהליך הבנייה כאשר יצירת השלד שלו הגיעה אל סיומה. ניקוי החלונות מתבצע לרוב לאחר אכלוס הבניין, וכחלק מתחזוקתו לאורך השנה. באמצעות שירותים אלה מבטיחה חברת ‘יעדים גבוהים’ שכל פרט קטן בבניין שלכם, בין אם מדובר בבניין פרטי או מבנה קבלני שעוד לא נמסר לדיירים, יהיה מושלם.

תהליך הניקוי

המטרה העיקרית של צוות ‘יעדים גבוהים’ היא לבצע ניקוי כולל, מקיף ושלם של לכלוך, אבק וכתמים בחלונות ובשיש על ידי עבודה מקצועית ויעילה ושימוש בחומרים איכותיים. כמו כן, החברה מספקת שירותי עבודה בגובה לחלונות הנמצאים בקומות גבוהות בהן אין אפשרות לנקות את החלון באופן פרטי. בשונה מחומרים אחרים, שיש הוא אבן הרגישה לטמפרטורות גבוהות, רטיבות וחומרי ניקוי מסוימים, לכן מקפידה חברת ‘יעדים גבוהים’ על עבודת ניקיון יסודית ומקיפה, הכוללת שימוש אך ורק במוצרי ניקיון בעלי רמת חומציות נמוכה המיועדים לניקוי של משטחים מעין אלו על מנת להבטיח שאף משטח לא יינזק. הצוות המקצועי שלנו מבטיח עבודה נקייה, תוך התחשבות במרחב האישי או העסקי שלכם ושמירה על ניקיון החלל לאורך כל הדרך.

‘יעדים גבוהים’ לשירותכם!

אנו בחברת ‘יעדים גבוהים’ מכירים לא רק את מהות העבודה, אלא גם את החשיבות שלה בעיניכם, הלקוחות שמבקשים לעצמם חלל נקי ומסודר, ואנו מתחייבים לספק לכם שירותי ניקוי שיש וחלונות ברמה הגבוהה ביותר כיום. הצוות המקצועי והמיומן של ‘יעדים גבוהים’ עושה את עבודתו במהירות וביעילות ויאפשר לכם לדעת כי הפרטים הקטנים במבנה מטופלים במלואם. יחסי האנוש וחווית השירות אצלנו מוצבים תמיד במקום הראשון, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

התקשרו כבר עכשיו ונציג מטעמנו ישמח לתת לכם פרטים נוספים ולשלוח אליכם
צוות ניקיון מקצועי!

 

0/5 (0 Reviews)
WhatsApp chat